В Острозькій академії відбулася міжнародна конференція «Town and gown 2.0»

21 жовтня в Національному університеті «Острозька академія» відбулася міжнародна конференція «Town and gown 2.0» в рамках проєкту, підтриманого Міжнародним Вишеградським фондом. Цей проєкт реалізується НаУОА спільно з Національним університетом водного господарства та природокористування, а також Волинським національним університетом імені Лесі Українки. Крім того, партнерами проєкту є ще 11 інституцій з України і країн Вишеградської четвірки (зокрема, Польщі, Словаччини, Чеської Республіки). Модерував захід Дмитро Шевчук, доктор філософських наук, професор, проректор із науково-педагогічної роботи НаУОА.

Участь у конференції взяли науковці Національного університету «Острозька академія», Національного університету водного господарства та природокористування, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Українського католицького університету, Люблінського католицького університету імені Іоанна Павла ІІ, Університету Матея Бела в Банській Бистриці, Європейського університету Віадріна у Франкфурті-на-Одері тощо.

Детальніше: https://www.oa.edu.ua/ua/info/news/2022/21-10-03