Інформація про книгу “Університет і місто: стратегії та практики взаємодії”

Колективна монографія «Університет і місто: стратегії та практики взаємодії» (за ред. Дмитра Шевчука, Лариси Засєкіної та Олега Лагоднюка. – Острог: Вид. НаУОА, 2022, 340 стор.)

В книзі представлені результати проєкту Town&Gown 2.0: the strategic cooperation between university and city in V4 countries and Ukraine» (профінансований Міжнародним Вишеградським фондом, Visegrad+ Grant No 22110065), спрямованого на вдосконалення стратегій і практик співпраці міста й університету. Запропоновані дослідження присвячені різним аспектам розвитку стратегії співпраці між університетом та містом, а також конкретним кейсам, які демонструють успішні результати та взаємодії між академічним середовищем та міською владою. Автори книги зосереджують увагу на досвіді країн Вишеградської групи, реалізації проєктів академічного міста в ­Україні, створенні інституцій підтримки академічного середовища та міських громад, впливі університету на розвиток міста та регіону.

Детальніша інформація про книгу